Vizyon & Misyon

Vizyon & Misyon

Görüntüleme ve tanı hizmetlerinde uluslararası standartta en kaliteli, verimli, güvenilir ve tercih edilebilir bir model olmak.
Vizyon & Misyon

MİSYONUMUZ

Hastalarımızın beklentilerini; konusunda uzmanlaşmış çalışanlarımızla, dünyadaki en son bilimsel ve teknolojik gelişmeleri uygulayarak, en üst düzeyde, kaliteli, etkin ve verimli bir şekilde karşılamak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Görüntüleme ve Tanı hizmetlerini teknolojiyi takip ederek yeniliklere açık, yasal mevzuat çerçevesinde doğru, eksiksiz, zamanında ve güvenli ortamda tıbbi etik kurallarına uygun eğitimli personelimiz ile sistemi sürekli geliştirerek ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutarak sektörümüzde lider olmak.

ÖNCE SAĞLIK

Betatom Emar Görüntüleme ve Tanı Merkezimiz, her türlü hastalığın tanı ve tedavisine olanak tanıyacak en son ve kendi sınıflarının en üst teknolojik düzeyine sahip cihazlarla donatılmıştır. Zaman içerisindeki yeni teknolojiler sistemlerimize uyarlanmaktadır.

Merkezimizde elde edilen dijital görüntüler, Dijital Arşivleme, İletişim ve Radyolojik Bilgi Yönetim sistemi (PACS-RIS) sayesinde hekimlerimiz tarafından Intranet ortamında değerlendiriliyor ve hastanın tanı ve tedavisine daha hızlı şekilde başlanılabiliyor.

Yine aynı sistem sayesinde, hastaların radyolojik görüntüleri anlaşmalı hastaneler arasında elektronik ortamda hızla transfer edilebilmektedir. Ayrıca, hastaların radyoloji görüntüleri ve raporları elektronik ortamda yıllarca saklanabiliyor. Bu sistem sayesinde, tekrar röntgen çekimleri azalmakta ve bu sayede de hastalara daha az radyasyon verilmektedir.

Bizi Arayın! +90 (212) 557 76 98
E-Posta Gönderin! info@betatom.com.tr

Randevu Talep Formu

Kişisel bilgilerinizi 3. kişi ya da kurumlarla paylaşmaz. Kişisel bilgileriniz size ulaşabilmek amacıyla kullanılır.