Hakkımızda

Hakkımızda

Betatom Emar Görüntüleme ve Tanı Merkezimiz, her türlü hastalığın tanı ve tedavisine olanak tanıyacak en son ve kendi sınıflarının en üst teknolojik düzeyine sahip cihazlarla donatılmıştır.
Hakkımızda

1994 yılında önce sağlık ilkesiyle yola çıkan Betatom Emar Görüntüleme ve Tanı Merkezi 1200 metrekarelik alan içersinde seçkin ve konusunda deneyimli doktor, teknisyen ve çalışan personeli, bünyesinde bulunan son sistem cihazları ile teknolojiyi de yakından takip ederek kısa zamanda ülke çapında referans bir kuruluş olmuştur.

Hastaların sağlık sorunlarının teşhisinde ayrıntılara önem veren, müşteri memnuniyetini ve kaliteyi hedefleyen Betatom, her türlü hastalığın tanı ve tedavisine olanak tanıyacak en son ve kendi sınıflarının en üst teknolojik düzeyine sahip cihazlarla donatılmıştır.

TÜRKAK onaylı İSO 9001:2008 kalite belgesine sahip olarak, kalite uygulamaları çalışmalarını devam ettirmeye, kalite kontrol programları ile standartlarını en yüksek düzeyde tutmaya çalışmaktadır.

Etkin Tedavi İçin Doğru Tanı

Sağlık sektöründeki gelişmeleri ve eğitimin sürekliliğini esas alarak büyümeyi ve verimliliğini artırmayı hedeflemekte, hizmet kalitesinin geliştirilmesi ve çeşitlendirilmesini sürekli göz önünde bulundurarak görüntüleme ve tanı alanında en üst seviyede hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Bugün bünyesinde,

MR-Manyetik Rezonans (1,5 Tesla)
Açık Emar
Multislice Tomografi
Volumetrik Dental Tomografi
Panoramik & Sefalometri
Direkt/Endirekt Röntgen
Kemik Dansitometre
Mammografi
Ultrasonografi
4D Renkli Dopler
EKO- Ekokardiyografi
EMG-Elektromiyografi
EEG- Elekroensefalografi
Laboratuvar
birimleri ile Türkiye’nin bu konudaki sayılı kuruluşları arasında yer almaktadır.

Bizi Arayın! +90 (212) 557 76 98
E-Posta Gönderin! info@betatom.com.tr

Randevu Talep Formu

Kişisel bilgilerinizi 3. kişi ya da kurumlarla paylaşmaz. Kişisel bilgileriniz size ulaşabilmek amacıyla kullanılır.