Kapalı alan korkusu olan hastalara müjde...

Kapalı alan korkusu olan hastalara müjde...

Kapalı alan korkusu olan hastalara müjde...

Betatom’ da kullanılmaya başlanan Açık Emar Cihazı ile kapalı alan korkusu olan hastalar, yaşlılar ve çocuklar istenirse yanlarına refakatçı alarak yalnızlık hissini yaşatmadan (hiçbir zararlı röntgen ışını içermedği için hamileler

Betatom’ da kullanılmaya başlanan Açık Emar Cihazı ile kapalı alan korkusu olan hastalar, yaşlılar ve çocuklar istenirse yanlarına refakatçı alarak yalnızlık hissini yaşatmadan (hiçbir zararlı röntgen ışını içermedği için hamileler de dahil) rahatlıkla emar çektirebilirler.
Betatom Açık MR sisteminde 3 tarafı açık geniş daha ferah ve daha az gürültülü bir ortamda inceleme gerçekleşir. Kapalı alan korkusu (klaustrofobi) olan ya da kaygı dereceleri (anxiety) yüksek olgularda , kilolu olgularda, nefes darlığı çeken düz ya da başını yükseltmeden yatamayan hastalarda kooperasyon güçlüğü çekilen çocuk (pediatrik) olgularda açık emar rahat konforlu bir ortam Sunar. Yeni nesil bu cihazımızda array teknoloji mevcuttur. Beyin,serkival,lomber,el bileği,diz,dirsek,omuz, gibi çekimler yapabilmektedir.

Bizi Arayın! +90 (212) 557 76 98
E-Posta Gönderin! info@betatom.com.tr

Randevu Talep Formu

Kişisel bilgilerinizi 3. kişi ya da kurumlarla paylaşmaz. Kişisel bilgileriniz size ulaşabilmek amacıyla kullanılır.