Bu Checkup Bir Fırsat!

Bu Checkup Bir Fırsat!

Bu Checkup Bir Fırsat!

Check-up, herhangi bir şikâyet olmaksızın belirli aralıklarla yapılan ve kişinin sağlığı hakkında genel bilgi veren sağlık taramasıdır.

CHECK -UP
Betatom Emar Görüntüleme ve Tanı Merkezi olarak diyoruz ki,
Yaşam kalitenizi artırmak ve sağlıklı uzun bir ömüre sahip olmak için;

· Öncelikle pozitif düşünmeye çalışın
· Çevre temizliğine, giyecek ve içeceklerin hijyenine özen gösterin.
· Dengeli beslenin.
· Düzenli spor yapın.
· Stresli bir yaşamdan uzak durun.
· Sigara, alkol gibi zararlı maddelerden kaçının.
· Hastalanmadan önce yılda en az bir kez, sağlık taramalarını yaptırın

Check-up, herhangi bir şikâyet olmaksızın belirli aralıklarla yapılan ve kişinin sağlığı hakkında genel bilgi veren sağlık taramasıdır. Check-up erken teşhis için ilk ve önemli bir adımdır. Hastalık oluştuktan sonra yapılan tahliller check-up demek değildir. Çünkü geç kalınmış ve hastalık hali oluşmuştur.

Check-Up sayesinde iç organlarda bir takım bulguların saptanması ile kişinin öneri yoluyla, bazı yaşamsal alışkanlıklarını (sigara, alkol tüketimi, hatalı beslenme tarzı, düzenli egzersiz...) değiştirmesi sağlanabilir. Böylece, ileride oluşabilecek hastalıkların önüne geçilebildiği gibi, başlangıç aşamasındaki rahatsızlıkların da ilerlemesi engellenebilir.

Betatom Emar Görüntüleme ve Tanı Merkezi olarak; erken teşhisin bugün tüm dünyada bir çok hastalığın teşhisinde tek tedavi şansı olduğunun bilinciyle, Check-up’ ın hayat kurtardığını hatırlatıyor, sizlere uluslarası standarttaki geliştirilmiş teknolojik cihazlarımız ve donanımlı uzman kadromuz ile çok özel fiyatlardan check-up paketleri sunuyoruz.

Bizi Arayın! +90 (212) 557 76 98
E-Posta Gönderin! info@betatom.com.tr

Randevu Talep Formu

Kişisel bilgilerinizi 3. kişi ya da kurumlarla paylaşmaz. Kişisel bilgileriniz size ulaşabilmek amacıyla kullanılır.